rejstrikfirem.cz

logo EUCatalog.cz
 
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Obchody a obchůdky (48) => Elektro, mobily a počítače (maloobchod) (19) => Elektronické zabezpečení (maloobchod) (2) => Elektronické zabezpečení (5) => Ochrana zboží a předmětů (-)
 
Prodejci elektronické ochrany zboží a předmětůPřidej odkaz
 
 
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 23.

ACE International spol. s r.o.

Zabezpečovací a kamerové systémy. Výstražná a rozhlasová zařízení (majáky, světelné rampy, pracovní a výstražná světla apd.), datové sítě, identifikační přístupové a docházkové systémy, domácí automatizace, telekomunikace - materiál. On-line shop.
web: http://www.acei.cze-mail: info@acei.cztel.: +420 475600136
 

ALARM KFS, s.r.o.

Alarm KFS - zabezpečení objektů elektronickým zabezpečovacím systémem /EZS, EPS/, možnost připojení na pult centralizované ochrany, sledování průmyslovou kamerou, požární systémy, antenní systémy. Zakázkový software.
web: http://www.kfs.cze-mail: info@kfs.cztel.: +420 321740413
 

Alarm K+K elektronika s.r.o.

Zabezpečení, monitorování budov, pozemků, obchodů, požární a zabezpečovací signalizace, kamery a průmyslová televize, identifikační, docházkové a stravovací systémy, počítačové sítě, EPS, EZS, CCTV, telefonní ústředny, počítačové sítě, silnoproudé rozvody
web: http://www.alarmkk.cze-mail: alarmkk@alarmkk.cztel.: +420 596627405
 

Alarm pager GSM-SMS

Jedná se o zařízení, které Vám předá pomocí mobilního telefonu zprávu na Váš mobilní telefon např. o alarmu v automobilu, motocyklu, bytu nebo chalupě. Ceny již od 1990 Kč s DPH. Možnost ovládání výstupních relé, lokalizace, analogové vstupy,...
web: http://gsmalarmy.webpark.cze-mail: Josef_Tajtl@seznam.cztel.: +420 723024648
 

BKE a.s.

Vývoj, výroba, prodej a servis napájecích zdrojů v provedení síťový adapter, desk-top, zdroje na DIN lištu AC/DC a DC/DC, vestavné zdroje, nabíječe akumulátorů. Vývoj zdrojů dle zákaznické specifikace, příp. technické úpravy zdrojů ze sortimentu BKE.
web: http://e-mail: bke@bke.cztel.: +420 547236111
 

CDS Security CZ s.r.o.

Komplexní bezpečnostní služby. Bezpečnostní poradenství. Komerční bezpečnost, ostraha majetku a osob, přeprava finančních hotovostí a cenin, PCO, security, převozy, bodyguarding, CIT, zabezpečovací systémy, elektronické zabezpečení EZS, EPS,CCTV.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.ostraha-majetku.cze-mail: drsys@pcsys.cztel.: +420 541558426
 

DCS Systems, s.r.o.

Poskyt. tech. služeb k ochraně majetku a osob;zřizování, montáž, údržba a servis telekom. zařízení a jejich připojení k JTS;koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej;poradenská činnost v oblasti elektrotechniky;zprostř. činnost v oblasti obchodu
web: http://www.dcss.cz/e-mail: dcs@dcss.cztel.: +420 233344291
 

Identcode s.r.o.

Identcode s.r.o.

Prostredky pro automatickou identifikaci, snimace a tiskarny caroveho kodu, prenosne bezdratove terminaly, komponenty terminalovych siti, hardwarove klice, sluzby systemu EAN, tisk etiket a poradenstvi. Zakazkove vyvijime software a hardware pro specialni
web: http://www.identcode.cze-mail: mail@identcode.cztel.: +420 548538512
 

INEL Holding a.s.

Společnost zajišťující návrh, realizaci a servis pro následující činnosti - / elektronické zabezpečení / telekomunikační systémy / počítačové sítě a systémy / kamerové systémy / audiovizuální systémy / klimatizace prostor a výroby
web: http://www.inel.cze-mail: inel@inel.cztel.: +420 378222222
 

Ing. Jaroslav Lockenbauer

Dodávka, montáž a servis: docházkové a přístupové systémy, dodávka a potisk plastových karet, kamerové a videosytémy, SATelitní TV, elektronické zabezpečovací systémy, turnikety, garážová vrata a brány, systémy přesného času.
web: http://www.kompet.cze-mail: kompet@atlas.cztel.: +420 603480555
 

Jiří NOVOTNÝ ATR elektro security

Montaz servis zabezpecovacich , pozarnich a kamerovych systemu. Jine elektroprace.
web: http://www.zabezpeceni.kvalitne.cze-mail: atr.elektro@volny.cztel.: +420 603521325
 

Jiří Procházka

AUTOALARMY GSM/GPS,NAVIGAČNÍ SYSTÉMY, MECHANICKÉ ZÁMKY ŘADÍCÍ PÁKY,AUTORÁDIA,AUTODOPLŇKY, HANDS FREE-PRO MOBILNÍ TALEFONY,COUVACÍ ZAŘÍZENÍ,CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ,ELETRICKÉ STAHOVÁNÍ OKEN,ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY DO OBJEKTŮ-GSM ALARM.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.jpauto.cze-mail: mail@jpauto.cztel.: +420 545211488
 

JOPE spol. s r.o.

Provádíme veškeré elektromontážní práce a dodávky včetně koncesovaných telekomunikačních a zabezpečovacích systémů vč. projektů, servisu a revizí.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://jope.cze-mail: info@jope.cztel.: +420 283850152
 

KELCOM Ústí nad Labem s.r.o.

Prodej, montaz, servis, revize a projekce elektronickych zabezpecovacich systemu, protipozarni systemy, kamerove systemy CCTV, magneticke a bezkontakni karty.
web: http://www.kelcom-ul.cze-mail: kelcom-ul@kelcom-ul.cztel.: +420 475531826
 

MERCOS s.r.o.

MERCOS s.r.o.

Měření a regulace, kotelny, výměníkové stanice, vzduchotechniky, čerpadla WILO. Elektronické bezpečtnostní systémy-EZS, EPS, CCTV, průmyslové kamery, systémy kontroly vstupu. STA. Veškeré slaboproudé systémy. Elektroinstalace. Projekty, dodávky, montáž.
web: http://www.mercos-praha.cze-mail: mercos@mercos-praha.cztel.: +420 266711269
 

Milan Konečný - Elektro

Elektroinstalace - slaboproudé systémy EZS,EPS,STA,CCTV,přístup a docházka,satelitní systémy,projekce,revize.
web: http://www.volny.cz/konecnym/e-mail: konecnym@volny.cztel.: +420 549421104
 

Miroslav Růžovský - MV Elektronika

Výroba a opravy elektronických součástí do automobilů, montáže autoalarmů, EZS, vývoj elektroniky na zakázku.
web: http://www.geocities.com/tkustinl2e-mail: Vrbicky.Miroslav@cpost.cztel.: +420 723572266
 

Miroslav Tomáš i - tm

Jsme česká soukromá společnost se sídlem v Kolíně. Zajistíme pro Vás komplexní služby v těchto oborech: IT - počítače, sítě, programy Zabezpečovací a kamerové systémy Elektroinstalace - slaboproud, silnoproud Ve svém oboru poskytujeme špičkové služby.
web: http://www.i-tm.cze-mail: info@i-tm.cztel.: +420 325612196
 

Petr Vodička

komplexní služby automobilových a domovních systémů. Autoalarmy, centrální zamykání, elektrické stahování oken, pomoc při couvání, vjezdové brány, garážová vrata, elektronické zabezpečení, kamerové systémy, domovní zvonky a telefony, krby, solární panely.
web: http://www.adsystemy.cze-mail: info@adsystemy.cztel.: +420 377955213
 

Radek PRIMAS R a H

Nabízíme profesionální služby v oblasti zabezpečení obytných i nebytových prostor a firem od roku 1993. Za dobu od svého založení až do současnosti firma realizovala stovky elektronických bezpečnostních systémů po celé ČR.
web: http://alarmczech.cze-mail: primas@alarmczech.cztel.: +420 603428536
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována za 0.00050 s