rejstrikfirem.cz

logo EUCatalog.cz
 
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Obchody a obchůdky (48) => Elektro, mobily a počítače (maloobchod) (19) => Elektrotechnické zařízení a přístroje (maloobchod) (3) => Měřící a regulační elektrotechnika (maloobchod) (4) => Měřící a regulační technika (-)
 
Prodejci měřící a regulační elektrotechnikyPřidej odkaz
 
 
Zobrazuji záznamy 1 až 8 z celkem 8.

Microtherm CZ s.r.o.

Výroba vestavných termostatů, omezovačů a pojistek pro domácí spotřebiče. Výroba pokojových termostatů značky "rego" a spínačů nočního osvětlení. Prodej prvků tepelné ochrany skupiny Microtherm.
web: http://www.microthermcz.cze-mail: mic@microthermcz.cztel.: +420 491549333
 

Milan ZDENĚK-ZM electronic

Vývoj,výroba a prodej digitálních měřicích přístrojů a panelových modulů pro průmyslové aplikace. Čítače,otáčkoměry,časovače,snímače. Měření délek,počítání kusů, otáček a cyklů pracovních strojů s předvolitelnou limitou,regulace a automatizace procesů.
web: http://www.zme.cze-mail: zme@zme.cztel.: +420 499425517
 

REGPROFI, spol. s r.o.

Firma nabízí služby v oboru MaR, a to projekci , software , realizaci na klíč, výrobu rozvaděčů ,monitoring výrobních a skladovacích podmínek , prodej zboží MaR , zajištění realizace zakázek profesí - elektro , topenářství , vzduchotechnika a klimatizace
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.regprofi.cze-mail: saifrt@regprofi.cztel.: +420 495220250
 

ZPA Nová Paka a.s.

ZPA Nová Paka a.s.

Merici a regulacni technika - vyroba, prodej, servis, metrologie, projekce. Merici pristroje - snimace teploty, tlaku a tlakove diference, ukazovaci pristroje, zapisovace, merice tepla a prutoku, ventilovy program, vodivost, regulatory, servomotory.
web: http://www.zpanp.cze-mail: zpanp@zpanp.cztel.: +420 493761111
 

Neautorizováno! Autorizovat

Energo Nova spol. s r.o.

Měřící a regulační technika pro průmysl. Dodávky servis, montáže, poradenství, kalibrace a ověření přístrojů. Měření: teplota, tlak, výška hladiny, průtok a měření tepla, analýza, převodníky, regulátory, zapisovací přístroje, servopohony, armatury.
web: http://www.energonova.cze-mail: obchod@energonova.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

Meters spol. s r.o.

Prodáváme tlakoměry, manometry, teploměry, termometry, mano příslušenství, tlakové expanzní nádoby, aquamaty, snímače teploty a vlhkosti - průtokoměry. Čerp.technika: hadice, trubky, čerpadla, pumpy, zavl.systémy. Náhr.díly, servis, dodávka, montáž.
web: http://www.meters.cze-mail: mano@tu.bon.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

Mezos spol. s r.o.

Přístroje pro analýzu potravin a krmiv. Laboratorní váhy, šrotovníky, vlhkoměry, NIR-analyzátory. Prodej, servis, kalibrace, školení.
web: http://www.mezos.cz/e-mail: mezos@mezos.cztel.: +420
 

Neautorizováno! Autorizovat

Renova spol. s r.o.

Opravna a zkušebna vodoměrů a měřičů tepla. Dodávky nových měřidel, uživatelských plomb i plombovacích kleští, plombovacího drátu, olověných i umělohmotných plomb, dodavatelsky demontáž a montáž měřidel v síti. Ekologická likvidace měřidel zastaralé kons
web: http://www.vodomery.cz/e-mail: reno@vodomery.cztel.: +420
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována za 0.00014 s